Úvod » Aktuality

Seznam regionálních závodů.

publikováno 11.04.2019

Seznam regionálních závodů.

datum místo pořadatel typ závodu kategorie
27.4.2019 Praha - Kapslovna KB Kapslovna Sprint přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni
27.4.2019 Zdětín KB Prostějov Vytrvalostní závod přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni
28.4.2019 Zdětín KB Vyškov Sprint přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni
28.4.2019 Beroun KB Beroun Vytrvalostní závod přípravka, žactvo (pouze vzduchovka)
28.4.2019 Jáchymov Eduard KB DDM Kadaň Sprint přípravka, žactvo, D+D
4.5.2019 Staré Město pod Landštejnem KB Staré Město pod Landštejnem Sprint, ŠTZ přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni (ŠTZ trojic - žactvo+dorost+dospělí)
4.5.2019 Orlová MSK Orlová Vytrvalostní závod přípravka, žactvo
4.5.2019 Boletice KB Jílové Sprint žactvo, dorost, dospělí, (přípravka jako vložený závod)
4.5.2019 Roškopov  KB Roškopov Vytrvalostní závod přípravka, žactvo
4.5.2019 Těrlicko Ostrava Sprint se skup. startem dorost, senioři, veteráni
5.5.2019 Střelské Hoštice Strakonice Sprint přípravka žactvo
8.5.2019 Horní Těrlicko KB Těrlicko Vytrvalostní závod přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni
11.5.2019 Jablonec nad Nisou KB Jablonec nad Nisou Sprint přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni
11.5.2019 Břidličná Břidličná ZHS, Sprint se skup. startem přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni (ZHS žactvo; Sprint se skup.startem D+D)
11.5.2019 Plzeň Litice - Hliniště KB ELÁN  ZRUČ Vytrvalostní závod přípravka, žactvo, D+D
12.5.2019 Plzeň Litice - Hliniště KB Litice Sprint přípravka, žactvo, D+D
18.5.2019 Rožnov p. R. Rožnov p. R. Vytrvalostní závod přípravka, žactvo
18.5.2019 Vimperk SKS Vimperk Vytrvalostní závod přípravka, žactvo
18.5.2019 Harrachov SKP Harrachov Sprint přípravka, žactvo
18.5.2019 Jáchymov Eduard BK OSTROV Sprint přípravka, žactvo
18.5.2019 Nové Město na Moravě SK Nové město na Moravě Sprint žactvo
18.5.2019 Mladá Boleslav KB Trefa Sprint přípravka, žactvo, D+D
19.5.2019 Mladá Boleslav KB Trefa Sprint přípravka, žactvo, D+D
19.5.2019 Zadov Biatlon Zadov z.s. Sprint přípravka, žactvo
19.5.2019 Nové Město na Moravě KB Střelka Brno Sprint se skup. startem žactvo
25.5.2019 Bystřice p. H. Bystřice p. H. Sprint se skup. startem přípravka, žactvo, D+D
26.5.2019 Liberec Liberec Sprint přípravka, žactvo, dorost, senioři, veteráni
9.6.2019 Mikulášovice KB Mikulášovice Sprint,ŠTZ přípravka,žactvo (ŠTZ trojic -přípravka,žactvo)
13.7.2019 Dolní Lhota u Ostravy Ostrava Sprint se skup. startem přípravka, žactvo
27.7.2019 Lomnice u Sokolova BCM Krušné hory Sprint přípravka, žactvo
17.8.2019 Rožnov p. R. Rožnov p. R. Sprint přípravka, žactvo
24.8.2019 Plzeň Litice - Hliniště KB Litice Sprint přípravka, žactvo, D+D

 

Aktualita

Účast žáků na závodech Českého poháru - upřesnění pokynů
Celostátní závody – kategorie žactva Kategorie M/W12, M/W13, M/W14, M/W15 bude postupovat pouze držitel VT v LB nebo I. VT v biatlonu + z každé kategorie 15 ...

Kalendář akcí

« 08 / 2019 »
Po Út St Čt So Ne
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery

Anketa

Dokážou se dorost a dospělí z Berouna umístit do 5. místa v žebříčku letního biatlonu Českého poháru 2019 ?

  ANO, to je snad jasné :-)
1 (50,0%)

  Snad ano.
0 (0,0%)

  Nevím, ale z historického pohledu se to dá předpokládat.
0 (0,0%)

  Spíš ne.
0 (0,0%)

  Ne - tomu ale nikdo kromě mě nevěří :-)
1 (50,0%)



Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
Panska moda na Zoot.cz