Originál kolekce na Zoot.cz

Úvod » Historie » Sezona 2010

Minireport z MČR 2010 v BpH

publikováno 15.09.2010 (aktualizováno 16.01.2012)

O víkendu 10.-12.9.2010 se konalo v Bystřici pod Hostýnem mistrovství české republiky v letní biatlonu.

BpH!

Na místo se z našeho "týmu" dopravili různým způsobem tito závodící členové: Alena, Eva, Honza, Johny, Laďka, Martin a Vláďa aby bojovali o další cenné body zejména do klubového žebříčku.

Sobotní ráno nás přivítalo pěkně hnusným počasím, chladno, lehce větrno s mrholením a tak to vydrželo až do večera. Takže tratě během závodů pěkně klouzaly a na střelnici se také zrovna dvakrát nedařilo. První na programu byl ryhlostní závod, v němž se z "našich" umístila zejména dobře Eva a to na krásném druhém místě.  Výsledky z RZ zde

Dalším na sobotním programu byl závod štafet, kde startovali dvojice závodníků a vzhledem k hromadnému startu a krátké rozbahněné trati a možnosti dobíjení tří ran navíc bylo celkem na co koukat..

Výsledky z ŠTZ zde  (převedené do poháru jednotlivců)

Nedělní ráno se počasí lehce umoudřilo a  již celkově lehce unavené biatlonisty čekal závod s hromadným startem ve kterém se jako nejlepší z našich umístila na třetím místě Alena.

Výsledky z ZHS zde

střelnice na Bedlině

Celkově se v letní sezoně 2010 umístila na bezvadném druhém místě v žebříčku Eva a na třetím místě Alena v mužích pak nejlepší od nás Johny s devátým flekem.

No a v umístění týmů se BK Beroun sešplhal na neoblíbené 4.místo (ze 37 týmů!) kde k třetímu místu scházelo pouhých 16 bodů a na první jsme ztratili 51bodů. Takže příští rok s vámi dám nějakej ten závod a jsme první,ne?!

Váš Mára

Výsledky střelecké soutěže BK Beroun v záložce "Průměry střeleb v ČP 2010"  A foto z víkendu ve "Fotogalerii"