Úvod » Historie » Sezona 2011

CEC Jakuszyce

publikováno 14.03.2011 (aktualizováno 16.01.2012)

Počasí super (8°C Slunečno), sněhu dost, zázemí na vysoké úrovni a mezinárodní konkurence.

Berounské barvy tentokráte hájili pouze Johnny s Honzou. Kdyby byla trošku větší zima, trať by byla suprová a závodům by nebylo opravdu co vytknout (až na pár malých organizačních zmatků).

Mužské kategorie startovaly dopoledne a ženské odpoledne s rozdělenými nástřely (i podle věku), tím pádem bylo dost času si nastřelit a rozcvičit se před startem. Vzhledem k tomu, že poláci nemají veteránské kategorie, startovali všichni v mužích společně. Poprvé jsme si také vyzkoušeli závod v biatlonu s čipem jak ve svěťáku. V sobotu byl na programu rychlostní závod, delší bych asi neujel, protože to vůbec nejelo a měl jsem pocit, že mám na lyžích zataženou ruční brzdu. I tak se mi podařil pěkný výsledek a nechal jsem za sebou celý tým z Kapslovny. Honza to pro jistotu jistil ze zadních pozic a sváděl nemilosrdný souboj s Martinem Novotným. Po závodě jsme si díky přebytku času mohli dovolit výlet na Orle, kde Honza doplnil energii polskou klobásou.

V neděli se jel rychlostní se št.st., ale i tak jsme si nějaké to trestné objeli. Celé první kolo (lyže jely lépe než v sobotu, ale ne o moc) jsem překvapivě vzdoroval i celkově druhému muži v pořadí nedělního závodu, který startoval hned za mnou, ale nemohl mě stále předjet. Nakonec jsem opět dojel kolem středu pole závodníků. Vítek Smetana si zas dal na ležce nulu bez dobíjení a když se zvedal a řekli mu, že střílel na vedlejší sklopku, psychicky to neunesl a raději vzdal. Viděl jsem ho na střelnici, hodně dlouho tam koulel očima a všichni ho museli přesvědčovat, že opravdu střílel vedle, ať tedy ještě vystřelí ty 3 náboje, ale on nechtěl. Honza zas na trati válčil s Martinem, přestože ho znovu porazil, jeho výsledek bohužel nebyl příliš lichotivý. Vyjetí po závodě už nebylo tak zábavné jako v sobotu, protože už jsme toho měli dost a vůbec se na tom sněhu nedalo sklouznout.

Výsledky možno zhlédnout zde:

Sobota RZ

Neděle RZŠS

Obrázky k článku

Album nebylo nalezeno. Zkontrolujte správnost adresy alba na Google Picasa.

Kvalifikační regionální závod ČP Beroun 21.4.2018
Aktuální propozice na vytrvalostní závod pořádaný naším klubem 21.4.2018

« 01 / 2019 »
Astratex.cz - Svůdné spodní prádlo nejen pro vášnivé večery

Kdo z Berouňáků bude mít nejvyšší % úspěšnosti střelby v roce 2017 ?

MartinP

VláďaP